Superwizja dr Kees L.M. Cornelissen

Zawartość

Superwizja jest kluczowym elementem w procesie nauki i praktyki ISTDP.

Dr Kees L. M. Cornelissen poprowadzi zaawansowaną superwizję dla psychoterapeutów ISTDP.

Zaawansowana superwizja w ISTDP to nie tylko przegląd przypadków, ale również głębokie zrozumienie mechanizmów obronnych i dynamiki wewnętrznej pacjenta jak i samego terapeuty.

Liczba miejsc do superwizji czynnej jest ograniczona, co gwarantuje indywidualne podejście i skupienie na konkretnych przypadkach.

Terminy wydarzeń:  

Miejsce: Chmielna 73B/1b

Godziny: 10:00 – 17:30

Spotkanie jest tłumaczone na język polski. 
Koszt:
  • 1 199 PLN

Przy rezerwacji 2 dni 10% zniżki

Przy rezerwacji 3 dni 15% zniżki

Przy rezerwacji 4 dni 20% zniżki

Liczba miejsc ograniczona

nr konta: 91124063481111001053587179

O prowadzącym:

Dr Kees L. M. Cornelissen, SocD jest certyfikowanym psychoterapeutą prowadzącym prywatną praktykę oraz współtworzącym otwartą placówkę psychoterapeutyczną w Holandii. Przez wiele lat jako członek zarządu współprowadził holenderskie stowarzyszenie ISTDP (VKDP), a wraz z Josette ten Have-de Labije nadal jest zaangażowany w prowadzenie programów szkoleniowych w Holandii oraz w innych krajach europejskich. Ukończył socjologię na Uniwersytecie w Amsterdamie.

W trakcie kariery zawodowej ukończył szkolenia w zakresie analizy grupowej, terapii skoncentrowanej na klientach oraz analizie transakcyjnej, został nauczycielem i superwizorem w kilku metodach psychoterapeutycznych. W 2005 roku opracował i założył jedyny istniejący program grupowej terapii stacjonarnej opartej na ISTDP, a następnie kilka programów leczenia dziennego. Zdobywał wiedzę, teorię i praktykę ISTDP pod okiem H. Davanloo w Kanadzie, a następnie szkolił się w ISTDP w Holandii u Josette ten Have-de Labije.

Obecnie jest nauczycielem i superwizorem ISTDP certyfikowanym przez IEDTA oraz członkiem redakcji biuletynu Ad Hoc, współprowadzi również kilka międzynarodowych grup szkolenia podstawowego ISTDP w Norwegii, Anglii, Polsce i Holandii. Występuje na konferencjach krajowych i międzynarodowych, napisał kilka artykułów na temat konkretnych tematów w stosowaniu techniki ISTDP oraz książkę o R-ISTDP (2007).

Pracuje w Viersprong, krajowym centrum leczenia zaburzeń osobowości i jest kierownikiem wydziału psychoterapii psychodynamicznej, w tym ISTDP w południowej Holandii, obecnie rozwija centrum wiedzy w obszarze ISTDP w Holandii. Opublikował także kilka artykułów naukowych na temat wpływu i kontynuacji leczenia ISTDP.

Formularz zapisu

Udostępnij:

Więcej Wpisów

Masz Jakieś Pytania?