Kurs Zaawansowany ISTDP

Kurs Zaawansowany ISTDP

Kurs jest przeznaczony dla psychoterapeutów, którzy ukończyli trzyletni Core Training ISTDP (szkolenie certyfikowane przez IEDTA) i chcą doskonalić swoje kompetencje w tym obszarze.

Kurs odbywa się w formule zbliżonej do szkolenia podstawowego (Core Training), trwa 3 lata i obejmuje 12 spotkań sperwizyjno/seminaryjnych. Kurs jest formą rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.  Umożliwia dalsze doskonalenie w kierunku bycia asystentem, nauczycielem i superwizorem ISTDP.

Dla wielu z nas – psychoterapeutów ISTDP – ukończenie szkolenia podstawowego CORE ISTDP jest początkiem nowej drogi szkoleniowej, niejednokrotnie również inspiracją do dalszego rozwoju osobistego. Kolejne grupy psychoterapeutów kończące szkolenie podstawowe, kontynuują kształcenie w ustrukturyzowany sposób w ramach swojej grupy CORE ISTDP lub istniejących już grup zaawansowanych. Powstają także grupy międzynarodowe współprowadzone przez zaprzyjaźnionych superwizorów IEDTA.  Zaawansowana grupa superwizyjna to wspólna podróż – w przenośni i dosłownie – podczas której razem z naszymi koleżankami i kolegami terapeutami ISTDP łączymy intensywną pracę szkoleniową z pasją i przyjemnością wspólnego  poznawania ciekawych zakątków świata oraz ich mieszkańców. Poniżej kilka zdjęć z naszego zawansowanego kształcenia.

Formularz zapisu

Kurs Zaawansowany ISTDP