Zapraszamy na szkolenie ISTDP online z dr. Robertem Neborskim

Zawartość

Dołącz do nas 8 września online i weź udział w seminarium 'Praca z oporem w ujęciu AB-ISTDP – terapii zorientowanej na doświadczanie i restrukturyzację więzi.

Kim jest dr. Robert Neborsky?

Dr. Robert Neborsky to wybitny specjalista w dziedzinie ISTDP (Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej) oraz badacz więzi. Jego unikalne intensywne, krótkoterminowe podejście oparte na teorii przywiązania (Attachment Based ISTDP) pomogło wielu pacjentom pokonać opór w sięganiu po pomoc, wzmocnić wewnętrzną motywację do leczenia i odzyskać zdrowie psychiczne w relatywnie krótkim czasie.

O czym będzie szkolenie?

Szkolenie skupi się na artykule Dr. Neborsky’ego: 'Mózg, Umysł i Procesy Zmiany w relacji 2 osób’ oraz zostanie zilustrowane prezentacją wideo studium przypadku pod tytułem: 'Człowiek, który nadstawiał karku’. Przypadek ten dotyczy pacjenta, którego objawy utrzymywały się mimo dwudziestu lat psychoanalizy i który szukał ISTDP jako ostatniej szansy na uwolnienie się od swoich zaburzeń psychoneurotycznych. Jego objawy całkowicie ustąpiły po 9,5 godzinach psychoterapii ISTDP z Dr. Neborskim.

Jak mogę wziąć udział?

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Przejdź do wydarzenia

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby dowiedzieć się więcej o ISTDP opartym na przywiązaniu i metodach Dr. Neborskiego. Dołącz do nas 8 września!

Udostępnij:

Więcej Wpisów

Masz Jakieś Pytania?