Poznaj Dr. Roberta Neborskiego i jego podejście do ISTDP

Zawartość

Dr. Robert Neborsky to wybitny specjalista w dziedzinie ISTDP (Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej) oraz więzi. Jego unikalne podejście oparte na teorii przywiązania pomogło wielu pacjentom pokonać   pomogło wielu pacjentom pokonać opór w sięganiu po pomoc i odzyskać zdrowie psychiczne w wyjątkowo krótkim czasie.

Kim jest Dr. Robert Neborsky?

Dr. Robert Neborsky to pionier w dziedzinie ISTDP, który przez lata swojej praktyki wspólnie z dr Josette ten Have-de Labije rozwinął proces i techniki terapeutyczne w podejściu ISTDP zorientowane na restrukturyzację więzi u dorosłych pacjentów, w szczególności akcentując teorię przywiązania Johna Bowlby. Jego metody pomogły wielu pacjentom wzmocnić wewnętrzną motywację do zdrowienia, pokonać opór  przed leczeniem i odzyskać zdrowie psychiczne.

Co to jest ISTDP?

ISTDP, czyli Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna, to forma terapii skoncentrowana na doświadczaniu, monitorowaniu, regulowaniu  i rozumieniu emocji – w tym lęku, która pomaga pacjentom zrozumieć, doświadczyć i przeżyć w pełni swoje złożone uczucia, aby mogli lepiej radzić sobie z wyzwaniami życiowymi.

Jak mogę wziąć udział w szkoleniu?

Dołącz do nas na wyjątkowym szkoleniu 8 września i dowiedz się więcej o metodach Dr. Neborsky’ego. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Przejdź do Wydarzenia

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby dowiedzieć się więcej o ISTDP i metodach Dr. Neborsky’ego. Dołącz do nas 8 września!

Udostępnij:

Więcej Wpisów

Masz Jakieś Pytania?